Movies
Ratings
1035
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0