Movies
Ratings
561
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
El SurRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0