Movies
Ratings
105
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0- Good girlRated ★ 5.0
- AmbubaggingRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 5.0
HEART ATTACKRated ★ 1.0
Better DaysRated ★ 5.0- Memories in My FrameRated ★ 3.0
- This nor thatRated ★ 3.0
- Leave at Door, Bell XRated ★ 1.0
The Four VampiresRated ★ 3.0- 판타스틱 플라토닉 러브Rated ★ 1.5