Movies
Ratings
122
Castle of SandRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Mad Dance OfficeRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 2.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
Slide Strum MuteRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Heroin(e)Rated ★ 2.5