Movies
Ratings
541
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0