Movies
Ratings
802
HamnetRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
EternityRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5