Movies
Ratings
284
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The CongressRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Flowers and TreesRated ★ 3.5
Steamboat WillieRated ★ 4.0