Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5
SiratRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5- VirusRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.0