Movies
Ratings
418
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
BenjiRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0