Movies
Ratings
918
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- VirusRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
JulesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Wrong ParisRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0