Movies
Ratings
76
MidwayRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 5.0
The Horseman on the RoofRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 0.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0