Movies
Ratings
842
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
1st KissRated ★ 3.5