Titles you rated
SilencedRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
CartRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 5.0