Movies
Ratings
254
Door LockRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0