Movies
Ratings
317
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5