Titles you rated
PeninsulaRated ★ 0.5
Act of ValorRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0