Movies
Ratings
562
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The VillageRated ★ 3.5