Movies
Ratings
610- Sunny DayRated ★ 1.0
StarletRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Wild ThingsRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0
FanaticRated ★ 3.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Swept AwayRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0