Series
Ratings
87- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
KairosRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 5.0
NavilleraRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5