Titles you rated
SmileRated ★ 2.5
We Live In TimeRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Block Island SoundRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.0