Movies
Ratings
951
MaXXXineRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
BakudanRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0