Movies
Ratings
708
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0