Movies
Ratings
33
Princess MononokeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0