Movies
Ratings
780
Perfect DaysRated ★ 1.5
Sentimental ValueRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
AftersunRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
ScarfaceRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 1.0
To LiveRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.0
Life of BrianRated ★ 2.0
ClerksRated ★ 1.5