Movies
Ratings
50
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 1.0
A Single RiderRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0