Series
Ratings
261
Mask GirlRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 5.0
- 녹색전차 해모수Rated ★ 1.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0- Koby-KobyRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.5- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 3.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5