Movies
Ratings
400
ElementalRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0