Movies
Ratings
391
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ElfRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0