Series
Ratings
32
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0- Ancient ApocalypseRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Challenger: The Final FlightRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The I-LandRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0