Movies
Ratings
221
AmélieRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The BirdsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5