Movies
Ratings
509- WishRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Cheaper by the DozenRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5