Movies
Ratings
235
Real SteelRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0- Anna and the KingRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 2.5
The KingdomRated ★ 5.0
The MachinistRated ★ 3.5