Movies
Ratings
512
OppenheimerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0