Movies
Ratings
36
Source CodeRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0