Movies
Ratings
1644
PapillonRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 5.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
SiratRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Isle of SnakesRated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 4.0- A Wing and a PrayerRated ★ 1.5
School ExcursionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0- HoloRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 1.5