Movies
Ratings
195
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
EdenRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
BenedettaRated ★ 3.5
ElleRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5