Movies
Ratings
155
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0