Movies
Ratings
378
The GiverRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.5
The CatRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0