Movies
Ratings
850
Champagne ProblemsRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
His Three DaughtersRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5
Enough SaidRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.5