Movies
Ratings
412
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5