Movies
Ratings
225
Taxi DriverRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0