Movies
Ratings
75
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
OseamRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0