Movies
Ratings
476
Permanent VacationRated ★ 2.0
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
Super Happy ForeverRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 1.5
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 1.0
Pillow TalkRated ★ 2.5
VideodromeRated ★ 3.0
FatherhoodRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
- All That Saves UsRated ★ 4.0