Movies
Ratings
255
Turning RedRated ★ 3.0
LegendRated ★ 1.5
CloserRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Project YRated ★ 1.0- We Grow UpRated ★ 0.5
Once We Were UsRated ★ 1.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 2.0