Movies
Ratings
77
We Live In TimeRated ★ 2.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5