Movies
Ratings
216
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.5
Life UnrehearsedRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
EternityRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0