Movies
Ratings
132
TwilightRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0