Movies
Ratings
695
The Green MileRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0