Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 5.0
The Life of ChuckRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
All the Long NightsRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 3.5
Winter’s NightRated ★ 4.5