Movies
Ratings
126
BattleshipRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
Eagle EyeRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0